דלג על שורת הניווט מפת האתר

הנקה

אחת השאלות העיקריות שנשים עסוקות בהן אחרי הלידה היא שאלת ההנקה.

כולם כבר יודעים לדקלם, כולל חברות הפורמולה, ש"הנקה היא התזונה הבריאה ביותר לתינוקות".

רובנו רוצות אבל למרות הכל זה לא תמיד הולך חלק וגם זה טבעי. בד"כ צריך קצת תמיכה, עזרה והכוונה.

לקוחות קופת חולים כללית זכאיות להחזר.

יעוץ

בייעוץ אני מבצעת תחקור של ההיסטוריה שלך ושל התינוק שרלוונטיות להנקה, מאבחנת את הבעיה או את הנקודות בהן צריך להתמקד, נותנת הסבר כללי, מלמדת, מתקנת ונותנת הנחיות להמשך הדרך. לאחר היעוץ אני עושה מעקב טלפוני וזמינה לשאלות ולהמשך התייעצות.

הייעוץ נמשך בין שעה לשלוש שעות לפי הצורך.

מפגש הכנה להנקה

את לא צריכה להחליט מראש האם תניקי או לא אבל בשביל שיהיו לך את התנאים הטובים ביותר להתחיל את ההנקה ברגל ימין , אם תרצי בכך, רצוי להגיע אל ההנקה מוכנות.

אם תגיעי אל ההנקה מוכנה תוכלי להמנע מרוב הבעיות, הכאבים והפצעים, כך שתוכלי לבחור האם להמשיך להניק או לא ולאורך כמה זמן, מתוך ברירה ולא מתוך חוסר הצלחה, בלבול, או חוסר ידע.

לשמחתנו, לתינוקות שלנו יש אינסטינקט משובח והם מוכנים להתחיל לינוק, לאכול ולגדול מיד אחרי הלידה והם יעשו זאת פעמים רבות ביום כדי להצליח במשימה הגדולה הראשונה שלהם – להכפיל את משקלם תוך 4 עד 6 חודשים בלבד.

הם לא משאירים לנו זמן אחרי הלידה להתחיל ללמוד את עקרונות ההנקה, לקרוא את החומר או להתאושש.

אמא שמגיעה מוכנה להנקה יכולה לחוות הנקה מהנה ומוצלחת מהרגע הראשון או להפחית מאוד את הקשיים שיש בדרך (בכל זאת אין לה עדיין שום נסיון מעשי).

אני מזמינה אותך ואת בן זוגך למפגש לפני הלידה בו אפשר לקבל את הבסיס להנקה טובה, ללמוד למה לצפות, כיצד לאחוז ולהצמיד את התינוק לשד בצורה הטובה ביותר כך שהוא יקבל את כל המזון שלו הוא או היא זקוקים לו ובמקביל להגן עלייך מפצעים מיותרים, ואיך להסתדר עם בעיות נפוצות נוספות.

המפגש מתקיים בביתי או בביתכם.

את מוזמנת לפנות אלי ולקבל יעוץ מקצועי בבית החולים לאחר הלידה או בביתך בנוגע ל:

ועוד...